Autorzy w galeriach OFFO

Miejscowość Nazwa galerii Autorzy Wystawy Uwagi





Alwernia Galeria MGBP „Bóle Głowy Team”
Barbara Panek-Sarnowska

„Bóle Głowy Team w delegacji”
„Spotkania...”
wystawy zmienne-wiodące — Bóle Głowy Team od 25.10 do 12.11, Barbara Panek-Sarnowska od 12.11 do 20.11
Bytom Galeria Rotunda „The Three Musketeers conquer Berlin” – Krzysztof Szlapa, Kamil Myszkowski, Matthias Hagemann „The Three Musketeers conquer Berlin”
Finisaż 29.11 godz. 18:00
Chorzów Galeria Antresola Sanna Fogelvik – Szwecja 1: „On the beach” (photo 1-7), 2: „Journey” (photo 8-10)
Peter Wiklund – Szwecja „Kodak Moments – Sculpture series”
Andriy Dzugaev – Ukraina
„Międzynarodówka otworkowa” cz.1 18-30.11
Chorzów Galeria w Bramie Lulu Ferreira – Brazylia „Matchbox series-and experiences…..”
Adelino Marques – Portugalia „The rocks of Lavadores”
Pierre-Olivier Boulant – Francja „Solarigrafie”
„Międzynarodówka otworkowa” cz.2
Chorzów Galeria w Kawiarni #Wolka Thomas Töpler – Niemcy „This is my Berlin”
Dirceu Maués – Brazylia „Pocztówki z Brazylii”
„Międzynarodówka otworkowa” cz.3
Chybie Galeria Balkon Scott Perry — UK;
Andras Ladai — Norwegia
„Afterglow”;
6 tryptyków „Analytical Landscape Meditations - Multispectral pinhole capture(s)”
6.11 godz. 17:30 oprowadzanie autorskie
Chybie Galeria AKF „Klaps” Witold Englender;
Janusz Drobisz i Damian Ganszczyk;
Ryszard Antoni Wójcik
„Kornel i Przyjaciele”;
warsztaty dzieci z MDK Bogucice;
„Portrety” „W zieleni”
6.11 godz. 17:30 oprowadzanie autorskie
Cieszyn Kornel i Przyjaciele Witold Englender „Kornel i Przyjaciele” - książka
Dąbrowa Górnicza Galeria Klubowa Tomasz Bielawski
Krzysztof Niewiadomski
Tomasz Walów
„W paski obrazki – autor Bielawski”
„Tzw. fot. nieprzedstawiająca”
„Dziennik”

Dąbrowa Górnicza Galeria W Holu MBP Cesare Bossi — Włochy Acsaf;
Marco Mandrici — Włochy Acsaf;
Giorgia Vian — Włochy Acsaf
„Pinhole in the caves”
„RADICI PROFONDE (Deep roots)”
„Luoghi della mente”

Gliwice Galeria Perkoz Marzena Kolarz;
Paweł Janczaruk
„to nie jest zabawka!”
„Parowozownia – Wolsztyn”

Gliwice Galeria Sala Wystawowa Yauheni Hlushan — Białoruś;
Rima Virbauskaite — Litwa;
Matthias Hagemann — Niemcy;
Adam Fleks
„30 dni w Kronsztadzie”;
„Who am I?”;
„Requiem“;
„Barwy lasu” 3, „Zwiedzamy Gdańsk” 6, „Łomżing”

Jastrzębie-Zdrój Galeria Epicentrum Martyna Sidorowicz;
David Cundy
„Bordeaux 2018”;
„The boat is still”
wernisaż 25.10 o 17:00
Jastrzębie-Zdrój Galeria Magazyn 22 Wystawa Objazdowa OFFO;
Sergei Kulagin;
Magda Nowak

„«ММОРЕ»-in russian”;
„Sen”

wernisaż 25.10 o 17:00
Jastrzębie-Zdrój Galeria filia nr 1 René Vonk — Holandia;
Grzegorz Kincel
„Square Pinhole View on the World”;
solarigrafie

od 24.10.2019
Jastrzębie-Zdrój Galeria Ciasna Adriana Nowicka;
Magdalena Wanat;
Piotr Piro-Bar;

Daniela Schmidt Castro — Brazylia
„Gra(vita)cja”;
„Piramidy”;
„Życie jako seria wspomnień” „Hiszpania”
„Ajuda me a mirar”, „Help me see”
wernisaż 25.10 o 15:00
Jastrzębie-Zdrój Galeria Acartus Pavlovka Art Gallery




„Solarigrafia Dębica” (Tomasz Ciepielowski, Piotr Fic, Krzysztof Nieradka)
„Vidronosci”: Yuliia Belska, Waldemar Klyuzko, Igor Belsky (Ukraina) Coordinator Yuliia Belska; „Embrasures” Jeff McConnell (USA); „Triplicity” Diana Pankowa (Białoruś) wernisaż 25.10 o 16:00
Jaworzno Centrum Kultury Teatr Sztuk Galeria Kameralna Mirosław Radomski;


Grzegorz Sawa-Borysławski;
Hanne Dale — Norwegia;
Natalia Muñoz Izarra — Hiszpania
Dwa cykle: MyPinhole – Baltic Sea, MyPinhole – The Landscape of Holy Cross Region;
Z cyklu „1986-2016”;
„Atmospheric river”
„2047”

Karwina Galerie Zdravé město Karviná Ryszard Karczmarski „Genius loci”
Katowice Galeria Katowice ZPAF „Kolektyw Twórczy Peryferia” – Łukasz Cyrus, Kamil Myszkowski, Krzysztof Szlapa, Tomasz Warzyński oraz gościnnie Tomasz Dobiszewski „Corpus” wernisaż wystawy 7.11. o 18:30
Katowice Galeria Antrakt „W&R” Okazjonalny Tandem Artystyczny;
Adelino Marques — Portugalia;
Barbara Englender; „Projeto Lá Tinha” — Portugalia
„W cieniu Zamku”

„The bridges of Porto”;
„15” „Oasis Creatives Costellation”

Katowice Galeria Za szybą Jiří Hanzel — Czechy „Návrat ke kořenům (Powrót do korzeni)” spotkanie autorskie 16.11 o 18:00
Łaziska Górne Galeria Na Antresoli Kümei Kirschmann — Argentyna
Ryszard Poprawski;
„The Tell-tale Can”;
„Akcja Solarigrafia 2017”;

Olza Galeria Na Sali Igor Stepanich — Rosja;
Kolektyw Fotochemiczny (Katarzyna Kuchowicz, Zuzanna Paluszak, Michał Sobczak, Piotr Merda, Piotr Breś, Wojciech Schoen)
„The gyre”;
instalacja „D.O.M.”
wernisaż 26.10 o 18:00
Orzesze Galeria I Piętro Łukasz Podolski;
René Huemer — Austria;
Lena Källberg — Szwecja
„Stara wieś”;
„Terrain”;
„Beyond subject matte”

Orzesze
Galeria Orzesze Anthony Carr — Kanada;
Danilo Giannini — Szwecja;
Michał Małkiewicz;
Wiesława Stasińska
„Big Bar Lake Ranch Revisited”;
„Rut I to V”;
Cykl „Dni” i Cykl „Płynie”;
„Zimowy port jachtowy”

Racibórz Galeria Gawra Marcela Chrenšťová — Czechy;

Vladimír Skalický — Czechy;
Witold Englender
„Introvert: The truth is somewhere out” i „War with the newts”;
„Nudle”;
„Mini”
Racibórz Galeria Galaktyka Tom Hudecek — Czechy;
Kat Hudeckova — Czechy;
Anton Svrček — Czechy
„THE TREE TERRA”;
„Opava”;
„Notes from being here”;
28.10 godz. 14:00 do 16:00 otworkowe spotkanie z młodzieżą (Krzysztof Łapka i Witold Englender)
12.11 spotkanie autorskie o 17:00
Ruda Śląska Galeria Bielszowicka Stanisław Chomicki — Niemcy;
Arkadiusz Podstawka;
Szczepan Bonalski
„Przemijanie”
„Nowa Europa – Kopenhaga”;
„Złomowisko NDZ”
wystawy będą czynne już od 14.10.2019
Rybnik Galeria w Żółtym Młynku Wystawa Towarzysząca „Trzy Panie”: Barbara Panek-Sarnowska – Kamionka „Impresje broniszowskie”, Lena Källberg – Szwecja „The Chubby Church”, Marie-Noëlle Leroy – Francja b.t. „Trzy Panie”
Rybnik Galeria Oblicza TZR Ky Lewis — UK;

Janusz Musiał
„Searching For Light, A Solargraphic Germination”
"ORCHARDIA 17"

Rybnik
Galeria Fotografii DeKa
Jakub Kaszuba;

Peter Wiklund — Szwecja
„Mali mieszkańcy dużego miasta”;
„Deep Time”
26.10 warsztaty Quinnell wernisaż 15.11
Rybnik
Galeria Drugiego Planu
Roman Baran (12 40x30 ) „Odosobnienie” 26.10 warsztaty Quinnell wernisaż 15.11
Rybnik
Galeria
Kolumnowa
Justin Quinnell „Awfullogrammes” 26.10 warsztaty Quinnell wernisaż 15.11
Rybnik Galeria Jasna „London Alternative Photography Collective (LAPC)”;


Jakub Kolbusz ;
Pavel Nikanau — Białoruś
Anthony Carr, Melanie King, Ky Lewis, Justin Quinnell, Nick Sayers, Olga Suchanova, Pauline Woolley and Maciej Zapiór - solarigrafie;
„Uliczny otworek”;
„Pub pinhole”

Rybnik Galeria W Holu MBP Andreas Perlick — Niemcy;



Kordian Pawlak
„Shinrin-yoku – Eintauchen in die Welt des Mëllerdall = Shinrin-yoku – Immerse into the world of the Mëllerdall”;
„Radom wyczarowany z pudełka”

Rybnik-Niewiadom Galeria Industrialnego Centrum Kultury Justyna Komar „Moje miasto”, „Simplicity”, „Znak czasu”, „Historie kuchenne”, „Metamorfozy”
Rybnik Halo! Rybnik Wystawa towarzysząca, Liceum Plastyczne Racibórz „Magia światła”
16.10 do 6.11
Wodzisław Śl. Galeria Liceum Plastycznego Vadim Šamkov — Litwa;
Marina Gerasimova — Rosja
„Window”;
„Movements” i „Lethe”

Żory Galeria Trzy Kolory Ingrid Raymond — Kolumbia;
Jarosław Wnęta
„The unfolded house”;
„Pinholowe Żary”, „Pinholowe Izery”, „Pinholowe panoramy”,

Galerie - adresy i godziny otwarcia